BİZ KİMİZ?

Prosumer Platformu, güneş enerjisi sektöründe 26 yıllık bir geçmişe sahip Ateş Uğurel ve ekibi tarafından kurulmuştur. Bu süre içinde elde ettiğimiz deneyim ile üyelerimize ve güneş enerjisi yatırımcılarına hem Türkiye’de hem de küresel pazarda güçlü bir tanıtım hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

SolarProsumer NE ANLAMA GELİYOR?

Prosumer İngilizce iki kelimenin birleşmesinden oluşmuştur.
PROducer (Üretici) ve conSUMER (Tüketici) enerji sektöründe yakın bir geçmişe kadar birbirinden tamamen bağımsız kişi ve kurumlardı.
Artık birçok elektrik tüketicisinin kendi elektriğini güneş enerjisinden elde etmeye başlaması ile Producer+Consumer=Prosumer denklemi ile Üreten Tüketici konsepti oluşmuştur.
Dolayısı ile SolarProsumer = Elektriğini Güneşten Üreten Tüketici olarak düşünülebilir.

NE YAPIYORUZ?

PROSUMER EXPO

YATIRIMCININ EL REHBERİ

Yatırımcıların, güneş enerjisi sektörünün önemli temsilcileriyle bir araya geleceği etkinliğimizde, yatırımın her adımını detaylarıyla konuşuyoruz, yatırımcıya rehber olacak bir yol haritası çıkarıyoruz.

BİLİNÇLENDİRME

BİLİNÇLENDİRME

Başta üyelerimizden gelen içerikler olmak üzere, Türkiye ve dünyada güneş enerjisi sektöründeki gelişmeleri paylaşarak güneş enerjisi konusunda farkındalık yaratıyoruz.

DİJİTAL PAZARLAMA

DİJİTAL PAZARLAMA

Başta güneş enerjisi olmak üzere temiz enerji sektörünün önde gelen yerel ve global oyuncuları Prosumer Platformuna üye olarak kendi ürün ve servislerini tanıtıyorlar.

NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

Prosumer Platform üyeliği sadece sınırlı sayıda sektör oyuncusuna açıktır.

Web sayfamızda ve sosyal medya kanallarımızda ancak belli bir sayıda kurumun tanıtımını yapabildiğimizden dolayı, Prosumer ailesinde yer alacak şirketler kendilerini doğru hedef kitleye tanıtma konusunda şanslı bir konumda olacaklar.

Platform üyeleri kendi ürün ve servislerini tanıtmak dışında, birçok farklı projede yer alma, etkinliklere sponsor veya konuşmacı olma, özel kampanyalar oluşturmak gibi birçok farklı avantaja sahip olacaklar.

CANLI YAYINLARIMIZ